קורס אנגלית

אנגלית

את האנגלית נהוג לכנות כ- שפה של הזדמנויות, מאחר שאנגלית טובה תפתח בפני כולנו מגוון של אפשרויות כגון: הבנה של כל תוכן מחו"ל, יצירת קשרים עסקיים בכל העולם ועוד. כמו כן, גם הימצאות ברשתות החברתיות ובכלל תאלץ אותנו להבין את השפה גם בכל הנוגע לקידום ומינוף הקריירה שלנו בתחומי הייטק, מדע, רפואה ותעשייה. עד לפני כמה שנים, היה עוד נחשב למקובל שחלק מהאנשים לא יודעים לדבר אנגלית, אולם היום כל ילד חשוף לשפה וכל העולם סביבנו הפך גלובלי ומי שלא מתמצא בשפה אפילו בצורה הכי בסיסית די נותר מאחור ומרגיש נבוך נוכח עובדה זו. לכן, ההמלצה היא לכל מי שמרגיש שאינו בקיא בשפה, להירשם ללימוד קורס אנגלית ולצרוך את השפה החשובה הזו ולשפר את איכות חייכם. אז איפה עושים את זה ולאן פונים? התשובות במאמר שלפניכם.

קורס אנגלית

כיצד קורס באנגלית ישפר את חיינו

נתחיל מזה שברגע שתרשמו לקורס כבר תתחילו להרגיש סוג של הקלה בכך שיש מענה לבעיה שאותה אתם סוחבים לאורך זמן. אי ידיעת השפה האנגלית בבסיסה יכולה לגרום להורדת ביטחון, לחשש מלטייל בחו"ל, במסגרת העבודה, למבוכה עם בן הזוג החדש כשנאלצים להבין בהקשר מסוים את השפה או בצפייה בסרט או סדרה בלי תרגום ועוד מגוון של סיטואציות יומיומיות. אנגלית ברמה בסיסית ועד גבוהה תסייע במהלך הלימודים האקדמיים, תספק יתרון ענק מול מעסיק חדש, תשדרג כל טיול בחו"ל שאליו נצא ועוד. אז לרגע אל תחשבו שאתם לא מסוגלים, כי תמיד יש הזדמנות להתפתח וללמוד דברים חדשים ובכל גיל! אז מוטב שלא תחכו עוד רגע קט ופשוט תרשמו לקורס באנגלית או שתיקחו מורה פרטי לאנגלית, תעלו לעצמכם את הביטחון ותרכשו מיומנויות חשובות.

עזבו את מה שהיה בביה"ס

אנשים רבים נשארים עם החוויה, שלא נגיד טראומה, של שיעורי אנגלית בבית הספר שהיו משעממים. במידה וחוויתם חוויה לא טובה בשיעורי האנגלית בכיתה חשוב לשים אותה מאחור ולא לתת לזה להשפיע על חייכם כיום. כעת אתם פותחים דף חדש ובמקום החדש בו את נמצאים, באמצעות מגוון של כלים שיינתנו לכם בקורס אנגלית תוכלו לרכוש שפה עשירה וליהנות ממנה כמובן שהיא לא תהיה ברמה של לימודי אנגלית לילדים אלא מעבר לכך אנגלית כזו שתוכלו ממש לדבר אותה. רוב הסיכויים שהיום אתם נמצאים במקום שאתם רוצים להשקיע בעתיד שלכם ומבינים את החשיבות של השפה וממוקדי מטרה. על כן כל קורס של לימודי אנגלית שאליו תיגשו יספק לכם את המענה ובזמן קצר.

השפה הכי מדוברת

נכון שהשפה היותר מדובר היא סינית כי "יש יותר ממיליארד סינים בעולם.. ", אולם, הצורך בה הוא מופחת בהרבה לעומת השפה האנגלית שיש לה חשיבות גדולה בכל תחום היום ומעמד בינלאומי. ואם נביט על הנתונים היבשים, אז אחד מכל 5 אנשים בעולם ידעו לדבר פחות או יותר אנגלית בסיסית כשמעל לחמישים מדינות בעולם מיצבו את האנגלית כאחת השפות הרשמיות.

השפה שתפתח לכם דלתות

כיום, לפחות חצי מהמידע שיש לנו ברשת כתוב בשפה האנגלית, מלבד זאת, כל שליחת מייל ועיסוק בגוגל ייאלץ אותנו להבין אנגלית ברמה בסיסית. על כן, מלבד היכולת לגלוש כאוות נפשנו בכל האתרים בעולם, האנגלית תאפשר גם טיול מהנה בחו"ל בו תוכלו לתקשר עם אנשים במסעדות, באתרים במלונות, בקזינו ובכל מקום אליו תחפצו ללכת. כמו כן, גם בתחום העבודה שלכם והקריירה, כל מעסיק שמראיין מועמדים לעבודה חדשה, יעדיף את אלה שהאנגלית שלהם טובה ברמת שפת אם ולא כאלו שעשו רק בגרות באנגלית.

שפת האקדמיה

בכל מקרה בו תרצו להירשם ללימודים גבוהים, ללמוד לתואר וכדומה, חשוב להבין שהשפה האנגלית היא תנאי גדול לקבלה ללימודים מאחר והרבה מחקרים ותוכן כתובים באנגלית. מספר מקורות המידע שקיימים בשפה העברית הינו גדול אולם קטן באופן משמעותי מכל המידע הזמין בשפה אנגלית. גם בכל עבודת סמינריון שתצטרכו להגיש, רוב הסיכויים שתאלצו להיעזר לא פעם בשפה כדי לצבור מידע תוכן רלוונטי.

קורס אנגלית

הפתרון היחיד – קורס אנגלית

על כן, ניתן לראות בבירור כי קורס באנגלית הוא כמעט חובה לכל מי שמתהלך היום עם תחושה שהאנגלית שלו לא טובה כלל. לאחר חודשים ספורים בקורס אנגלית, יהיה ניתן כבר להתחיל להרגיש נוח עם השפה ולשמוע איך היא מתחלקת לכם בקלות בגרון. כשנבחר להירשם לקורס יעמדו בפנינו הרבה מאוד אפשרויות, שמציעות קורסים שדומים בעיקר ביעד שלהם, אולם שונים באופי שלהם ובכל מה שהם כוללים ומתוכם נאלץ לבחור. אז כיצד נדע באיזה קורס לבחור? להלן מספר שאלות שחשוב לשאול על מנת לדעת האם הקורס הספציפי מתאים לכם:

כמה אנגלית מדוברת יש בקורס

כדי לדעת אנגלית מדוברת ולהצליח להסתדר בכל מקום אליו נגיע, יש צורך בתרגול בעל פה של השפה. במידה ונבחר בקורס שמטרתו לשפר ולהרים את הביטחון שלנו באוצר מילים, חשוב גם לוודא שהשיחה תהייה חלק ניכר בתרגול הקורס. כאמור, רוב רובם של שיעורי האנגלית יכילו בתוכם קטעי קריאה, שמיעה וכתיבה אולם תרגול שיחה ודיבור יהיה אולי הכי מהותי באנגלית מדוברת.

מי מלמד בקורס

עוד פרט מאוד חשוב שכדאי לברר בטרם תירשמו לקורס, הוא מי המורים או המורה? על מנת שיהיה מורה טוב ומקצועי הוא צריך באמת להוביל אותך מסע שממנו תצאו עם זיכרון טוב והכי חשוב עם הרבה ידע וביטחון בשפה. אותו מורה צריך גם להכיר את הנקודות חולשה שלכם בשפה ולדעת כיצד לעזור לכם באופן אישי. יש למורה חלק ניכר בכל הצלחת הקורס ועל כן כדאי לבדוק המלצות עליו מתלמידים עברו.

מה רמת הקורס

חשוב לוודא שהקורס הינו ברמה שתואמת את הרמה שלכם. יש קורסים למתקדמים ויש קורסים למתחילים, קורס אנגלית עסקית, אנגלית לאקדמיה, אנגלית מדוברת ליום יום וכדומה.

מה הנגישות למוסד הלימודים

על מנת שהקורס לא יהווה מטרד בשל אי נגישות, אחרת לא תחזיקו מעמד, חשוב שיהיה בטווח אזור מגוריכם. כמו כן, אם יש צורך לנסוע עד אליו תבדקו היכן ניתן להחנות את הרכב שלכם, או האם יש קו אוטובוס ישיר עד אליו. כל אלה פרטים שעשויים גם להשפיע על ההתמדה שלכם לאורך כל הקורס.

אצלנו ב – "בית הספר לאנגלית של רן קרני", תוכלו ללמוד אנגלית בקלי קלות, צוות המורים יספק לכם מנעד כלים לרכישת האנגלית בתקופה קצרה ועבור כל מטרה.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות? השאירו פרטים!
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה חדש אצלי באתר?
שלח הודעה
1
מעוניינים בייעוץ?
ברוכים הבאים לבית הספר לאנגלית של רן קרני, כיצד נוכל לעזור?
Call Now Button