מה תמצאו בביה"ס של רן קרני?

הלימודים שלנו

בבית הספר לאנגלית של רן קרני תמצאו מגוון הדרכות באנגלית לילדים ובני נוער, שיעורים פרטיים באנגלית, הכנות למבחנים ובגרויות ועוד.

הטמעת השפה האנגלית כבר בגיל צעיר

לימודי אנגלית לילדים קטנים

בניגוד למצופה, הזמן הנכון להתחיל ללמוד הוא לא בשלב שבו פתאום מגלים את הפערים והקשיים בסביבות כיתה ו', אלא הרבה לפני כן – כדי שנוכל להטמיע את כל היסודות בצורה נכונה ואז גם החומרים הבאים מתיישבים במקום בצורה טובה הרבה יותר.

בגילאים הצעירים החבר'ה מקבלים את המענה ברמת כתיבה נכונה, בפרופורציות, מיקום, כיוון וצלילי האותיות וצירופי הצלילים יחד עם חוקי השפה הבסיסיים ואוצר המילים.

בכיתה ג' הילדים עדיין נמצאים במעין שלב ביניים שדורש עבודה יותר הדרגתית יחד עם שילוב של משחקים ושירים אנחנו יוצרים את הרגלי הלמידה. בכיתה ד' אנחנו כבר באמת פותחים צעד גדול ומשמעתי על פני ביה"ס ומשם – רק קדימה!

הרחבת השפה האנגלית ושליטה בחומר הנלמד

לימודי אנגלית לילדים גדולים

בכיתות ז'-י' אלו הן שנים שבהן סופסוף לומדים חומר חדש בדקדוק. בכיתה ח' עיקר העבודה נעשה על Past Progressive ו-Passive (סביל) כאשר חלק מהמורות גם מלמדות חומר שנקרא Gerunds and Infinitives. במקביל ללמידה של החומר של ביה"ס אנחנו ממשיכים לצעוד קדימה ברמת הטקטסטים ובח' כבר עובדים על Module C – רמת כיתה יב' של 3 יח"ל. בשלב זה אנחנו כבר מתחילים גם עבודה על משימות כתיבה (ברמת והיקף 5 יח"ל – 120-140 מילים יחד עם הדרישות המצופות לבגרות)

בכיתה ט' יש דגש מאוד גדול על דקדוק – בעיקר Perfect – אבל לא רק. באותו הזמן אנחנו ממשיכים להתקדם עם הטקסטים וכבר עובדים על רמת Module E שהיא הרמה של כיתה יא', 5 יח"ל. אנחנו עובדים על רמת הטקסטים הזו במשך שלוש שנים ומחדדים מאוד את אוצר המילים והטכניקות לפתרון אנסינים.

כיתה י' היא מעין שנת חזרה על החומר – עוד קצת דקדוק ובמקביל לכך – בחלק מבתי הספר – עבודה על Module F – שהוא חלק הספרות האנגלית (All My Sons, The Road Not Taken וכו') – כן, אותם טקסטים שפתרתם אתם כשהייתם בביה"ס. נראה שהם לא הולכים לשום מקום.

מבחנים באנגלית
לצאת עם ארגז כלים לחיים

לימודי אנגלית לבגרויות

אנחנו נוגעים בכל החומרים הדרושים ללימוד בבתי הספר תוך הקפדה על העמקה של החומר, הטמעה שלו ועבודה שתאפשר לילדיכם לסיים את ביה"ס עם תחושת מסוגלות מאוד גדולה – עם ידיעת הרציונל אבל גם עם אוצר המילים כדי לשלב הכל ביחס. בסוף התהליך אנחנו לא כאן כדי ללמוד Present Simple – אנחנו כאן כדי שבהמשך החיים נוכל להסתדר עם השפה. למצוא עבודה טובה, לטייל, לקרוא, להאזין למוזיקה ולצפות בנטפליקס ללא הכתוביות המובנות..!

לימודי השפה האנגלית
המלצות חמות

הורים לתלמידים משתפים

מעוניינים לשמוע עוד?

צרו קשר עוד היום לשיעור ראשון ניסיון!

במרכז הלימודים של רן קרני, אנו נותנים דגש על הילד שלכם! סדר העבודה עם רן קרני כולל: פגישת ייעוץ ראשונית בה נבין מהו הצורך של הילד שלכם.. לאחר מכן, אנו נבנה יחד איתכם תוכנית לימוד אנגלית ייעודית, ובמהלכה תקבלו ליווי אישי וצמוד, שיעורים פרטיים קבועים, מעקב אחר התקדמות הילד וכמובן, תוצאות מדהימות שישפרו את הציונים של ילדכם..!

שלח הודעה
1
מעוניינים בייעוץ?
ברוכים הבאים לבית הספר לאנגלית של רן קרני, כיצד נוכל לעזור?
Call Now Button