אנגלית 5 יחידות

אנגלית

הישגי התלמיד במקצוע האנגלית במהלך כל שנות הלימוד שלו ישפיעו במידה גדולה על מסלול חייו הבוגרים. השקעה בלימודי אנגלית 5 יחידות בתקופת בית הספר תוכל לחסוך ממנו וגם מהוריו הרבה זמן וכסף. כסף הכוונה, בכל ניסיון עתידי להשלים את הפער שנוצר על מנת לפתוח דלתות בכל תחומי הלימודים האקדמיים. בשנים האחרונות יש התרכזות ב – 2 מקצועות מרכזיים בבית הספר: במתמטיקה ובאנגלית. אפשר להגיד בביטחון מלא שאלה שני המקצועות המהותיים בעיקר לעתיד של כל אחד וההישגים שלהם בתעודת הבגרות ישפיעו רבות על מסלול החיים של כל תלמיד בהמשך דרכו, החל מהשירות הצבאי, דרך הלימודים האקדמאים ועד לכל שוק העבודה.

אנגלית 5 יחידות

כיצד אנגלית 5 יחידות תשפיע על חיינו

במסגרת הצבאית – חמש יחידות באנגלית יהווה תנאי בסיסי לקבלה ליחידה טכנולוגית בצבא. בוגרי אותן יחידות יוכלו לאחר השירות שלהם להשתלב במגוון מקצועות ההייטק שהשכר בהם נחשב לגבוה.

בלימודים האקדמאים – חמש יחידות באנגלית יהווה גם רף כניסה ללימודים במגוון תארים. במקצוע לימודי אנגלית, רוב המוסדות האקדמיים ידרשו ציון עובר ברמה של ארבע – 5 יחידות לימוד, כתנאי לקבלה ללימודים, ועם זאת, ציון טוב במקצוע זה, תהווה דרך מצוינת לשפר את ממוצע הציון בבגרות באנגלית מאחר שהיבחנות באנגלית בהיקף של חמש יחידות לימוד תעניק לנבחן בונוס שהוא שונה בין מוסד לימודי כזה או אחר.

בנוסף, כדאי גם לדעת שיש מקצועות אקדמיים כמו כלכלה, מנהל עסקים, הנדסה, מקצועות כמו פיזיקה, כימיה ועוד, שדורשים בגרות 5 יחידות באנגלית כתנאי קבלה. כך שבמידה והתלמיד כבר יודע פחות או יותר לאן מועדות פניו ומה יעניין אותו ללמוד בשלב מאוחר יותר, השקעה שלו כבר בזמן התיכון ולימוד אנגלית חמש יחידות הינו שיקול חשוב שיוכל לקצר עבורו את זמן ההכנה לקראת התואר האקדמי ולחסוך ממנו הרבה זמן וכסף שיאלץ להשלים במידה ולא עשה זאת במסגרת בית הספר.

בעולם התעסוקתי של היום – הדרישה כאמור במגוון תחומי התעסוקה של ימינו, היא שליטה נרחבת וברמה גבוהה בשפה האנגלית, מה שיהווה תנאי קבלה בסיסי למשרות ראויות רבות. מי שרוצה להשתלב בעתיד בתחום ההייטק, הנדסה, רפואה ועוד, לא יצליח לעשות זאת בהיעדר ידע בשפה האנגלית, ברמת הדיבור, הכתיבה והקריאה.

אנגלית במשרד החינוך

במשרד החינוך כבר הגיעו למסקנה שחשוב לתת דגש על מקצוע האנגלית, בעוד שלצד המסקנה הזו, הבינו שקיימת ירידה במספר התלמידים והתלמידות שניגשו לבחינות הבגרות בחמש יחידות באנגלית. מהבדיקות שעשו זיהו כי אחת הסיבות המרכזיות לאחוז תלמידים נמוך היא שאין די במורים שהוכשרו ללמד 5 יחידות באנגלית בהתאם לרמה הנדרשת.

על כן, העבירו במשרד החינוך תקציבים ולא מעט משאבים עבור הכשרתם של מורי אנגלית כדי להגדיל מהותית את כמות התלמידים שיצלחו את בחינות הבגרות ל – 5 יחידות באנגלית.

אנגלית 5 יחידות

שיעורים פרטיים באנגלית

נסכם כי, מספר היחידות וציון הבגרות באנגלית ישפיע על מסלול ההתפתחות של התלמיד בכל תחנה בחייו הבוגרים, מה שכאמור ישפיע על העתיד הכלכלי והעצמאי שלו. כל השקעה במקצוע האנגלית תשתלם להוריו של התלמיד וכמובן לתלמיד עצמו, שביום מן הימים תהיה לו את הבחירה לבחור בתחום שמעניין אותו בלי מכשול של השפה.

על מנת שכל תלמיד, לקראת הבגרות שלו יצליח לעמוד במבחן עצמו ואף יוכל לקפוץ מארבע יחידות לחמש ולסיים בגרות במבחן טוב, מומלץ לו להיעזר במורה פרטי לאנגלית. מורה פרטי בכיתה יב' או בשלב מאוחר יותר, כשניגשים לעשות בגרות חמש יחידות באנגלית, יהיה בקיא בכל החומר שיופיע במבחן וזה לא עוד לימוד אנגלית לילדים, במקרה הזה הוא יהיה מודע לכל סוג השאלות ולרמה אליה צריך לכוון את התלמיד להצלחה ויקנה לכם כעין קורס אנגלית אישי ויקנה לכם ידע רב.

זה אפשרי! בבית הספר לאנגלית של רן קרני תמצאו את מיטב המורים שיצליחו לסייע לכל ילד ומבוגר. אנו מחזיקים צוות מורים איכותי שמתמחה בלימודים לקראת בגרות באנגלית חמש יחידות, וכל סיוע שלהם יקרב את ילדכם לצלוח בגרות חמש יחידות באנגלית בקלות.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מעוניינים בשיחת ייעוץ ללא עלות? השאירו פרטים!
אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מה חדש אצלי באתר?
שלח הודעה
1
מעוניינים בייעוץ?
ברוכים הבאים לבית הספר לאנגלית של רן קרני, כיצד נוכל לעזור?
Call Now Button