מי אנחנו?

אודות רן קרני

בבית הספר לאנגלית של רן קרני, אנו נתאים לילדכם את תוכנית הלימודים המדויקת ביותר עבורו, אשר בסופה ילדכם ירכוש שליטה מלאה בשפה האנגלית וישפר את ציוניו בלימודים משמעותית.

נעים מאוד

שמי רן קרני, ואני הולך לסייע לילדכם באנגלית!

מאז שאני זוכר את עצמי הייתי טוב באנגלית, אבל תמיד ריחפה מעליי העובדה שהייתי הכי צעיר במשפחה של אחים ואחות גדולה שהיו ממש, אבל ממש תותחים באנגלית כך שנקודת הייחוס מבחינתי מעולם לא הייתה בית הספר. זה אומר נסיונות להקשות עליהם עם אנגלית וחזרה בבושת פנים כשהם כיסחו אותי בלי מאמץ בכלל. אבל עם השנים, העבודה והמאמץ – התוצאות גם הגיעו. מעבר לעובדה שמצאתי את עצמי נשוי לאמריקאית (באושר רב!) – האנגלית הפכה לחלק מאוד מהותי מהחיים שלי.

בית הספר קיים במתכונת הנוכחית כבר תשע שנים – לומדים בו החל מכיתה ג' ועד יב' – ולמרות שיש רבים שיגידו שאני לא כ"כ שפוי – השעות הרבות שאני נמצא בביה"ס כל שבוע (הרבה מעבר לשעות משרה מלאה) הן פשוט כיף גדול עבורי. מדהים לראות ולחוות את הילדים כשהם צומחים, גדלים, מתפתחים ולומדים – וממצב של למידת האותיות הבסיסית לעבודה על בגרויות.

לימודי אנגלית
נגן וידאו
מה שמנחה אותנו

היתרונות שלנו

בניגוד לבתי הספר, שם הילדים שלכם הוא רק אחד מתוך 25-38 (!), לרוב בקבוצה מאוד הטרגוגנית שם החבר'ה משתעממים מחוסר הבנה או כי הם כבר מכירים את החומר, אצלנו לומדים בקבוצות קטנות – 6-12 תלמידים בלבד, שכולם עברו מבדק התאמה ושובצו בהתאם לרמה ולצרכים שלהם. הילדים נמצאים בדינמיקת למידה, החבר'ה מגיעים כדי ללמוד ולתרגל ומקבלים מענה בקבוצות שנכונות לצרכים שלהם.

בביה"ס לאנגלית של רן קרני ההורים מעודכנים!
אם הילד שלכם פספס את השיעור אתם תקבלו הודעה עם שיעורי הבית (וזאת מלבד העובדה שנשלח בסיום כל שיעור צילום הלוח לקבוצת הווסטאפ שלנו).

מקבלים תרגולים
בכל שבוע במהלך שנת הלימודים (מלבד החופשים כמובן) – יש צוות מיומן של מתרגלות שזמין לחיזוק עבור ילדכם – זה יכול להיות בשביל לעבוד על הקריאה, הדקדוק, בניית המשפטים או הגישה לאנסין – אנחנו כאן

בבית הספר של רן קרני תמצאו:

רן קרני - בית ספר לימוד אנגלית לילדים
למה דווקא אצלי?

הילד שלכם מקבל את כל הכלים לשפה האנגלית

"אני מאמין כי השקעה והתמדה הם המפתח להצלחה! אין קיצורי דרך ואצלי אין "הנחות" בכל הנוגע למקצועיות ולרמת האנגלית.
בבית הספר שברשותי, אני אעניק לילדכם את כל הכלים הנחוצים לצורך רכישת השפה, ואצלי מעל 95% מהתלמידים מקבלים ציון באנגלית של 95+
אני מזמין אתכם לחווית לימודי אנגלית כפי שלא הכרתם, ברמה הגבוהה ביותר וכזאת המבינה את צרכי הילד ומתאימה את תוכנית הלימודים הטובה ביותר בעבורו!"

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיעור ראשון ניסיון? צרו קשר כעת!

צוות המורים שלנו

צוות המורים שלנו שילווה את ילדכם

רן מציג2

רן קרני

מנהל ביה"ס של רן קרני

WhatsApp Image 2021-01-13 at 16.13.10

רוני קציר

מורה לאנגלית בביה"ס של רן קרני

WhatsApp Image 2021-01-07 at 15.37.37

תומר מורדי

מורה לאנגלית בביה"ס של רן קרני

שלח הודעה
1
מעוניינים בייעוץ?
ברוכים הבאים לבית הספר לאנגלית של רן קרני, כיצד נוכל לעזור?
Call Now Button